Šioje privatumo politikoje pateikiami UAB „Rovanbestas” elektroninės parduotuvės vartotojų (www.dazaiinternetu.lt) asmeninių duomenų tvarkymo principai pagal Bendrąjį asmens duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679.

Duomenų tvarkytojas ir valdytojas – UAB „Rovanbestas”, į.k. 304451594, PVM k. LT100010728113, S. Žukausko g. 20, Vilnius LT-08234, Tel.: +370 67634669 , El. p. parduotuve@rowanbest.lt

1. Kas yra asmeniniai duomenys?

Asmeniniai duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta.

2. Kokius asmeninius duomenis renkame ir kam juos naudojame?

2.1. Duomenys ir jų naudojimas elektroninėje parduotuvėje www.dazaiinternetu.lt

2.1.1. Renkamų duomenų rūšys

Registruodamiesi elektroninėje parduotuvėje www.dazaiinternetu.lt, pateikiate šiuos duomenis: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefonas, adresas.

Dalies šių duomenų pateikimas yra būtinas siekiant naudotis elektroninės parduotuvės www.dazaiinternetu.lt paslaugomis. UAB „Rovanbestas” neprisiima atsakomybės už registracijos metu pateikiamus klaidingus duomenis ir dėl šios priežasties kilusius elektroninės parduotuvės paslaugų sutrikimus.

2.1.2. Renkamų duomenų naudojimas

Registracijos metu www.dazaiinternetu.lt elektroninėje parduotuvėje pateikti paskyros duomenys yra naudojami šiems tikslams:

- Elektroninis paštas: naudojamas vartotojo prisijungimui prie elektroninės parduotuvės paskyros, vartotojo atpažinimui elektroninės parduotuvės sistemoje, vartotojo informavimui apie pasikeitusį užsakymo vykdymo statusą, taip pat, rinkodaros tikslais – naujienlaiškių siuntimui (tik gavus atskirą vartotojo sutikimą).

Bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškių gavimo galite spustelėję naujienlaiškyje esančią atsisakymo nuorodą.

Pasikeitus asmeniniams duomenims, prašome nedelsiant juos atnaujinti prisijungus prie elektroninės parduotuvės www.dazaiinterenetu.lt paskyros – neatnaujinus šių duomenų gali kilti problemų naudojantis elektroninės parduotuvės paslaugomis (pavyzdžiui, nepavykti išspręsti su užsakymo vykdymu iškilusių problemų dėl netinkamai nurodytos kontaktinės informacijos).

3. Kokia yra asmeninių duomenų saugojimo trukmė?

Elektroninėje parduotuvėje www.dazaiinternetu.lt pateikti varotojo paskyros duomenys yra saugomi tol, kol elektroninė parduotuvė vykdo veiklą.

4. Kokios yra elektroninės parduotuvės www.dazaiinternetu.lt vartotojų ir UAB „Rovanbestas” lojalumo programos dalyvių asmeninės teisės?

Būdamas(-a) elektroninės parduotuvės www.dazaiinternetu.lt vartotoju(-a), turite asmenines teises susipažinti su UAB „Rovanbestas” tvarkomais Jūsų asmeniniais duomenimis (nemokamai vieną kartą metuose), reikalauti pataisyti netikslius duomenis, reikalauti duomenis pašalinti ar visiškai uždrausti savo asmeninių duomenų tvarkymą. Jūs taip pat turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti anksčiau duoto sutikimo Jūsų duomenis naudoti rinkodaros tikslais – naujienlaiškių siuntimui (jei esate elektroninės parduotuvės www.dazaiinternetu.lt vartotojas(-a)) ar pasiūlymų, informacinės ir reklaminės medžiagos teikimui ).

Visais klausimais, susijusiais suo Jūsų duomenų tvarkymu kreipkitės į UAB „Rovanbestas” administraciją telefonu +37067634669 arba el. paštu parduotuve@rowanbest.lt 

6. Slapukų naudojimas

Siekiant pagerinti elektroninės parduotuvės www.dazaiinternetu.lt vartotojų naršymo patirtį ir stebėti lankomumo charakteristikas, naudojami slapukai (ang. Cookies) – maži failai, kurie parsiunčiami į Jūsų kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite slapukų politikoje.

7. Privatumo politikos galiojimas ir atnaujinimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2018 m. gegužės 23 d.

Visi privatumo politikos atnaujinimai bus talpinami šiame puslapyje.

Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. gegužės 22 d.

7. Kontaktai

Visais privatumo politikos ir asmeninių duomenų tvarkymo klausimais kreipkitės į UAB „Rovanbestas” administraciją telefonu +370 67634669  arba el. paštu parduotuve@rowanbest.lt 

Kaip pirkti?


Mielas kliente,

Sveikiname nusprendus apsipirkti pigiau!

1. Prekių pasirinkimas.

Išsirinkite prekę iš katalogo, pasirinkite kiekį ir spalvą ir spauskite mygtuką į krepšelį. Taip įdėsite norimą prekę į krepšelį. Jei norite pirkti daugiau prekių, pirmojo punkto veiksmus pakartokite.

2. Prekių krepšelis.

Savo pirkinių krepšelį galite peržiūrėti paspaudę nuorodą Rodyti krepšelį. Jei norite pateikti užsakymą, spauskite nuorodą Užsakyti. Jei norite tęsti apsipirkimą, spauskite nuorodą <tęsti pirkimą.

3. Užsakymo pateikimas.

Jei ankščiau pirkote, įveskite savo prisijungimo duomenis. Jei esate naujas klientas, užpildykite visus siūlomus laukus. Patikrinkite savo užsakymą ir jį ppateikite.

4. Užsakymo vygdymas.

Gvę Jūsų užsakymą informuosime el.paštu, kad užsakymas gautas. Taip pat atsiūsime rekvizitus mokėjimui bei mokėtiną sumą. Užsakymą įvygdome per 1-3 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo, jei užsakytos prekės yra sandėlyje. Jei prekės nėra sandėlyje, dėl pristatymo terminų bus tariamasi individualiai (paprastai iki 14 dienų).

Prekių neapmokėjus per 3 dienas užsakymas bus atšauktas.

5. Prekių atsiėmimas.

Apmokėtas prekes galite atsiimti mūsų dažų salone Vilniuje nemokamai:

Vilniuje S. Žukausko g. 20, (Iš kiemo pusės.)

Mūsų dažų parduotuvėje taip pat galite apmokėti prekes ir iškarto jas atsiimti.

 

Pagarbiai,

Dazaiinternetu.lt administracija


Perkelti į viršų